top of page

PIERWSZA WIZYTA

W Alei Piękna nie działamy przypadkowo. Nie cierpimy schematów dlatego do każdego naszego podopiecznego podchodzimy indywidualnie.

W związku z tym Twoją pierwszą wizytą w naszym gabinecie będzie konsultacja umożliwiająca dobranie jak najlepszej terapii dla Twojej skóry.

Explore the Collection

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me.
Let your users get to know you.

Konsultacja rozszerzona jest opcją dla każdego, kto chce zadbać nie tylko o swoją skórę, ale także zdrowie i dobre samopoczucie. Skóra jest naszym zwierciadłem. Pokazuje to, co dzieje się wewnątrz organizmu dlatego w trakcie konsultacji usłyszysz pytania nie tylko z zakresu pielęgnacji domowej, ale także Twojej, diety, stylu życia, snu, przyjmowanych leków i suplementów, czy chorób przewlekłych. 

Na następnej wizycie Twój kosmetolog wręczy Ci Twój indywidualny plan pielęgnacyjny, który będzie zawierał:

  • proponowaną pielęgnację domową

  • zalecane zabiegi kosmetologiczne

  • wskazówki co do stylu życia

  • sugestie, co do tego jakie badania laboratoryjne warto wykonać aby wykryć przyczynę problemu skórnego lub po prostu ewentualne niedobory witamin, czy minerałów

  • celowaną suplementację

Przy rezerwacji wizyty poprosimy Cię o Twój adres e-mail, na który dostaniesz od nas formularz niezbędny do wypełnienia przed konsultacją.

Czy taka konsultacja jest tylko dla osób z problemami skórnymi? ABSOLUTNIE NIE! Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce o siebie zadbać :)

Konsultacja rozszerzona
z planem pielęgnacyjnym

039_heller_2022-DNG_DxO_DeepPRIME_edited.jpg

Jest to opcja dla osób, które nie są zainteresowane dłuższą współpracą, a chcą jedynie zapewnić sobie chwilę relaksu, odświeżyć swoją skórę przed wielkim wyjściem, czy uzyskać wskazówki co do pielęgnacji domowej.

Pamiętaj, że od nas nie wychodzisz z pustymi rękoma! Po takiej wizycie otrzymasz od kosmetologa Receptę Pięknej Skóry, która zawierać będzie proponowaną pielęgnację domową oraz dodatkowe wskazówki pielęgnacyjne, dzięki którym będziesz wiedział/ła  jak dbać o swoją skórę na co dzień.

Jest to opcja obowiązująca przed Twoim pierwszym zabiegiem bankietowym w naszym gabinecie. Może stanowić także samodzielną wizytę.

image_6483441 (8).JPG

Konsultacja podstawowa

bottom of page