Szukaj
  • Adrianna Sosnowska

estGen - nie uwierzysz, że tak niewiele potrzeba dla efektu pięknej skóry!

Estgen jest to nowa marka obecna w naszym gabinecie. Przyznam szczerze, że sama usłyszałam o niej dopiero kilka tygodni temu, ale już w tym momencie spokojnie mogę przyznać, że daje niesamowite efekty!


Preparaty estGen zawdzięczają swoją efektywność m.in.: kompleksowi aminokwasów, czynnikom wzrostu, substancjom bakteriostatycznym, enzymon, a także szeregowi substancji aktywnych, ale w sumie nie interesuje Cię zapewne ta chemiczna gadanina :p przejdę zatem do konkretów.

EstGen oferuje 4 procedury zabiegowe, ale u nas jak na ten moment obecna jest tylko jedna (i wcale nienajgorsza :D). Opiera się na działaniu żelu bioaktywnego, którego głównym składnikiem jest LAKTOFERYNA (i znowu trochę merytoryki :p). Jest to białko, które fizjologicznie występuje między innymi w mleku karmiącej matki. Ma działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwpasożytnicze, przeciwzapalne oraz działa immunomodulująco.

Świetnie sprawdza się w terapii skór z:

-Atopowym zapaleniem skóry

-Łojotokowym zapaleniem skóry

-Egzemą

-Trądzikiem pospolitym

-Trądzikiem różowatym.Zabieg z wykorzystaniem żelu bioaktywnego estGen cudownie regeneruje skórę, odbudowuje ją oraz przede wszystkim łagodzi stany zapalne. Zabieg sam w sobie jest szybki i bezbolesny :) Żel wtłaczany sonoforezą. Poprzedzamy to oczywiście peelingiem, np. kawitacyjnym. Procedurę możemy także połączyć z peelingami chemicznymi :)


Zalecamy wykonanie 6-10 zabiegów w serii, w tym pierwsze 3 zabiegi co 7-14 dni, a kolejne co 14-21 dni. Cały plan działania opracowujemy oczywiście na pierwszej wizycie, indywidualnie dla każdego klienta. Pamiętaj, że w trakcie serii dokładnie obserwujemy skórę. Na tej podstawie możemy stwierdzić, że wymaga ona kontynuacji zabiegów, bądź na przykład wcześniejszego zakończenia serii jeśli efekt będzie zadowalający ;)

Dodatkowo pragnę wspomnieć o tym, iż duże znaczenie w efekcie końcowym odgrywa pielęgnacja domowa, ale to akurat tyczy się każdego zabiegu i każdej skóry. U nas uzyskasz pomoc w doborze odpowiedniej pielęgnacji ;)29 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie