Szukaj
  • Adrianna Sosnowska

Kto się kryje za "Aleją Piękna"?

Dzień dobry wszystkim :) Długo zastanawiałam się nad tym jak powinien wyglądać pierwszy post na blogu Alei Piękna i doszłam do wniosku, że po prostu...będę sobą. Opowiem wam o tym kim jestem, co robię oraz dlaczego powstało miejsce takie jak Aleja Piękna. Oczywiście jak na mnie przystało, blog ten będzie prowadzony w luźny sposób, z niewielką dozą humoru ponieważ chcę abyście poznali prawdziwą mnie :) A jest to ważne ponieważ poświęcacie mi swoją skórę, paznokcie, czy rzęsy i zależy mi na waszym zaufaniu.


Bez dalszego przeciągania - mam na imię Ada, mam 22 lata i jestem kosmetologiem. Tak - jestem młoda, tak - obroniłam licencjat rok temu, ale pracuję z klientami od około 3 lat. Odbyłam na studiach liczne praktyki, a także 3 miesięczny staż zagraniczny we Włoszech. Po zakończeniu studiów podjęłam pracę w jednym z gabinetów kosmetycznych w Białymstoku.


Zdjęcie zrobione zaraz po obronie pracy licencjackiej :D Tak dla ścisłości - nie lubię poważnych zdjęć :p

Powiem szczerze, że wszystkie te doświadczenia sprawiły, że chciałam zrezygnować z wykonywania zawodu. I tutaj z ratunkiem wkroczyła mama, która nie dała mi tak łatwo odpuścić. Pchnęła mnie do działania. Dzięki mamusiu :D Przez ostatnie parę miesięcy skupiłam się na szkoleniach, douczaniu się, doskonaleniu swoich umiejętności i tak powstała Aleja Piękna. Stwierdziłam, że najlepszym wyjściem z sytuacji, w której nie zgadzam się ze sposobem prowadzenia przez kogoś gabinetu jest założenie własnego :)


Zdjęcie z sympozjum marki Larens. Przepraszam za jakość, na telefonie wyglądało to lepiej :D

Czym się specjalizuję oraz co lubię robić w zawodzie kosmetologa? Zajmuję się stylizacją rzęs, brwi, makijażem, ostatnio większą wagę przyłożyłam także do doskonalenia swoich umiejętności w stylizacji paznokci. Wykonuję też oczywiście zabiegi na twarz, od nakładania maseczek przez mikrodermabrazję po mezoterapię mikroigłową oraz igłową, z czego niedawno odbyłam szkolenie i mega mnie to jara :D Chcę mieć jak największe możliwości pomocy moim klientom w rozwiązywaniu ich problemów, w związku z czym wciąż się rozwijam i niesamowicie to lubię! Odbyłam także szkolenie z karboksyterapii oraz świetnych kwasów marki Dermagenetic opartych o formułę Slow Release, dzięki czemu można stosować je przez cały rok.


Ja podczas szkolenia z mezoterapii igłowej oraz karboksyterapii przy pomocy pistoletu Concerto.

Ale wróćmy do tego, co najbardziej LUBIĘ robić i w czym czuję się dobrze. Zdecydowanie jest to stylizacja rzęs oraz zabiegi na twarz. Największą satysfakcję daje mi uśmiech klienta po zakończonej serii zabiegów, kiedy oboje WIDZIMY EFEKTY! Do tego coraz bardziej wkręcam się w stylizację paznokci oraz zdobienia ręczne, ale wciąż jeszcze ćwiczę rękę i na pewno długa droga przede mną abym osiągnęła zadowalający mnie poziom. A no właśnie, wspominałam że jestem dość mocno krytyczna wobec siebie? Nie? Otóż jestem :D Jest to jednocześnie zaleta, ale i wada bo czasami aż za surowo siebie oceniam. To jestem ja jako kosmetolog.A kim jestem prywatnie? Jestem młodą kobietą, która lubi dobrą muzykę, podróże, pyszne jedzenie, dziewczyną którą wciąż pytają o dowód, gdy kupuje alkohol bo z tego, co wszyscy mówią wyglądam na zdecydowanie młodszą niż jestem :p Jestem psią mamusią około 7-letniego Wafla, którego adoptowałam w 2018 roku ze schroniska w Białymstoku oraz...przyszłą żoną :) Tak tak, już niedługo zmieni się mój stan cywilny :D


Wafel - moje dziecko na czterech łapach :D

Tak więc, jak widać jestem po prostu zwykłą dziewczyną. Z reguły jestem uśmiechnięta i wesoła, ale miewam też chwile słabości. Zdarzają się dni, kiedy nic mi nie wychodzi i dosłownie wszystko leci mi z rąk :p Ale komu się to nie zdarza?! Myślę, a nawet jestem pewna, że zdarza się każdemu. Dlaczego o tym mówię? Ponieważ chcę abyście byli świadomi tego, że oprócz bycia kosmetologiem, który wciąż musi dążyć do doskonałości wobec swoich wymagających klientów, jestem też po prostu człowiekiem.

I tym akcentem chyba już zakończę ten wpis. Mam nadzieję, że chociaż parę osób poświęci na niego 3 minutki swojego życia i podejdzie do niego z przymrużeniem oka ;) Bo nigdy wcześniej nie prowadziłam bloga :D


Buźka :*

Ada

286 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie