top of page

KIM JESTEŚMY?

Właścicielki to prywatnie mama i córka, zawodowo dwie niezależne kobiety, które podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i sercem. Podobne charaktery sprawiają, że razem nigdy się nie nudzą. Pragną by Aleja Piękna była miejscem przepełnionym ciepłem oraz rodzinną atmosferą bo w końcu kto nie zadba o to lepiej niż matka z córką!

W ten sam sposób dobierają swój zespół - wszystkie wspólnie tworzą idealnie zgraną rodzinę!

Adrianna Sosnowska-Trusiak
kosmetolog, współwłaściciel

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w branży beauty od 2015 roku. Uczestniczka licznych szkoleń, webinarów, konferencji i targów branżowych. Nigdy nie stoi w miejscu, nieustannie rozwija się po to aby jak najlepiej pomagać swoim klientom. Każdy nowy podopieczny to nowy przypadek i nowa przygoda w walce o piękną skórę. Nie pracuje schematycznie, każdy zabieg dobiera indywidualnie.

Twierdzi, że skóra jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się wewnątrz organizmu dlatego pracuje w nurcie kosmetologii holistycznej, stara się znaleźć przyczynę problemu skórnego, a dopiero później walczy z objawami.

Prywatnie żona oraz mama małej Laury. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży, gry na ukulele oraz... dziergania na drutach :) Romantyczna  i wrażliwa, bardzo łatwo wzrusza się oglądając ulubiony serial, bądź czytając książkę, a zarazem uparta i ambitna w drodze do wyznaczonego celu. Nie cierpi monotonii, lubi działać na wielu obszarach jednocześnie. Aktualnie prężnie szkoli się i rozwija w marketingu social media.

052_heller_2022-DNG_DxO_DeepPRIME.jpg

Alina Sosnowska
linergistka, współwłaściciel

Dyplomowana linergistka, absolwentka rocznej szkoły kosmetyki profesjonalnej, współzałożycielka gabinetu Aleja Piękna. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów w zakresie makijażu permanentnego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Jednocześnie magister zarządzania oraz Prezes Zarządu największego na polskim rynku dystrybutora płytek ceramicznych oraz właściciela największej w Polsce sieci Salonów Łazienek BLU.

Wszystko co robi, robi z pełnym profesjonalizmem. Jako linergistka dba o to aby każda klientka wyszła spod jej rąk z uśmiechem oraz piękną oprawą oka, czy ust. Zwraca uwagę nawet na najmniejsze detale i stara się zapewnić jak największy komfort w trakcie zabiegu.

Prywatnie spełniona mama, żona oraz babcia małej Laury :) Tak samo jak córka uparcie dąży do wyznaczanych sobie celów, co chwilę podnosząc sobie poprzeczkę. Uwielbia gotować i robi to znakomicie. Kocha podróże oraz aktywny tryb życia. Dzień bez treningu jest dniem straconym. Zanzibar, słońce i palmy to jej raj na Ziemii.

Gabriela Faszczewska
kosmetolog

Już wkrótce magister kosmetologii - dziedziny, w której najbardziej fascynuje ją to, że tak prężnie się rozwija i tym samym nie pozwala jej stać w miejscu!

 

Studia pozwoliły jej zbudować stabilny fundament oparty na wiedzy medycznej, dzięki której może weryfikować wszelkie nowości na rynku i tym samym zapewnić bezpieczeństwo swoim podopiecznym.

 

Poza uczelnią odbywa szkolenia u najlepszych specjalistów z branży w Polsce i nie tylko. Na bieżąco śledzi najnowsze badania, udowadniające skuteczność preparatów czy zabiegów stosowanych w kosmetologii. To wszystko po to aby wyjść na przeciw oczekiwaniom jej klientów. Wspólnie osiągają najlepsze rezultaty.

 

Bez wątpienia kocha swój zawód i swoją pracę, więc naturalnie chce być
w tym N A J L E P S Z A!

image00001_edited.jpg
bottom of page