top of page

KIM JESTEŚMY?

Właścicielki to prywatnie mama i córka, zawodowo dwie niezależne kobiety, które podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i sercem. Podobne charaktery sprawiają, że razem nigdy się nie nudzą. Pragną by Aleja Piękna była miejscem przepełnionym ciepłem oraz rodzinną atmosferą bo w końcu kto nie zadba o to lepiej niż matka z córką!

W ten sam sposób dobierają swój zespół - wszystkie wspólnie tworzą idealnie zgrany team Aleja Piękna!

Adrianna Sosnowska-Trusiak
kosmetolog, współwłaściciel

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w branży beauty od 2015 roku. Uczestniczka licznych szkoleń, webinarów, konferencji i targów branżowych. Nigdy nie stoi w miejscu, nieustannie rozwija się po to aby jak najlepiej pomagać swoim klientom. Każdy nowy podopieczny to nowy przypadek i nowa przygoda w walce o piękną skórę. Nie pracuje schematycznie, każdy zabieg dobiera indywidualnie.

Twierdzi, że skóra jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się wewnątrz organizmu dlatego pracuje w nurcie kosmetologii holistycznej, stara się znaleźć przyczynę problemu skórnego, a dopiero później walczy z objawami.

Prywatnie żona oraz mama małej Laury. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży, gry na ukulele oraz... dziergania na drutach :) Romantyczna  i wrażliwa, bardzo łatwo wzrusza się oglądając ulubiony serial, bądź czytając książkę, a zarazem uparta i ambitna w drodze do wyznaczonego celu. Nie cierpi monotonii, lubi działać na wielu obszarach jednocześnie. Aktualnie prężnie szkoli się i rozwija w marketingu online.

IMG_6801_edited.jpg

Gabriela Pęska
kosmetolog

Inżynier chemii kosmetycznej oraz przyszły magister kosmetologii. Fascynuje się szeroko pojętą kosmetologią oraz promocją zdrowia.

Wierzy, że te dwie wartości zawsze idą w parze. W pracy ze swoimi podopiecznymi zwraca uwagę na wszystko, co może mieć wpływ na stan skóry - dieta, styl życia, suplementacja,  pielęgnacja domowa oraz gabinetowa.

Uważa, że tylko holistyczne podejście do problemów skórnych może przynieść zadowalające efekty terapeutyczne.

Gabrysia współpracuje z jednym z najbardziej prestiżowych czasopism branżowych LNE, dla którego tworzy artykuły popularno-naukowe oraz merytoryczne materiały video na ich platformę dla profesjonalistów ze świata kosmetologii Cossmeo. Ciągłe samodoskonalenie i rozwój to coś, co sprawia jej ogromną przyjemność!

Dominika Aleksiejewicz
kosmetolog, stylistka brwi i rzęs

Licencjonowany kosmetolog, pasjonatka makijażu i pięknych brwi. Swoje

3-letnie doświadczenie w branży beauty zdobyła pracując w gabinecie kosmetologicznym. Zamiłowanie w kierunku kosmetologii zaczęło się kiedy po raz pierwszy złapała za pędzle do makijażu. Oprócz wizażu specjalizuje się w stylizacji brwi, liftingu rzęs oraz szeroko pojętej pielęgnacji twarzy.

 

Uwielbia pracę z klientem i daje z siebie 100%! Skupia się na tym, aby każdy detal w jej pracy był dopracowany. Jest zawsze otwarta na propozycje swoich podopiecznych, ale również jako ekspert dbania o skórę doradzi w każdym problemie i przedstawi jak najlepsze rozwiązanie. Nieustannie się rozwija czytając artykuły branżowe, czy uczestnicząc w licznych szkoleniach.

 

Poza pracą lubi obejrzeć serial/film oraz spędzać czas w towarzystwie najbliższych. Nie można zapomnieć również o tym, że jest ogromną kociarą! 

bottom of page