top of page

KIM JESTEŚMY?

Właścicielki to prywatnie mama i córka, zawodowo dwie niezależne kobiety, które podchodzą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i sercem. Podobne charaktery sprawiają, że razem nigdy się nie nudzą. Pragną by Aleja Piękna była miejscem przepełnionym ciepłem oraz rodzinną atmosferą bo w końcu kto nie zadba o to lepiej niż matka z córką!

W ten sam sposób dobierają swój zespół - wszystkie wspólnie tworzą idealnie zgraną rodzinę!

Adrianna Sosnowska-Trusiak
kosmetolog, współwłaściciel

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w branży beauty od 2015 roku. Uczestniczka licznych szkoleń, webinarów, konferencji i targów branżowych. Nigdy nie stoi w miejscu, nieustannie rozwija się po to aby jak najlepiej pomagać swoim klientom. Każdy nowy podopieczny to nowy przypadek i nowa przygoda w walce o piękną skórę. Nie pracuje schematycznie, każdy zabieg dobiera indywidualnie.

Twierdzi, że skóra jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się wewnątrz organizmu dlatego pracuje w nurcie kosmetologii holistycznej, stara się znaleźć przyczynę problemu skórnego, a dopiero później walczy z objawami.

Prywatnie żona oraz mama małej Laury. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży, gry na ukulele oraz... dziergania na drutach :) Romantyczna  i wrażliwa, bardzo łatwo wzrusza się oglądając ulubiony serial, bądź czytając książkę, a zarazem uparta i ambitna w drodze do wyznaczonego celu. Nie cierpi monotonii, lubi działać na wielu obszarach jednocześnie. Aktualnie prężnie szkoli się i rozwija w marketingu social media.

Anna Sala
kosmetolog, stylistka brwi i rzęs

Ania jest kosmetologiem, który pracuje w zgodzie z naszą misją - całościowe podejście do problemów skórnych to klucz do sukcesu terapii kosmetologicznej.  Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu holistyki oraz jak najefektywniejszych rozwiązań w pracy ze skórą.

Od 6 lat zajmuje się stylizacją rzęs, co pochłonęło sporą część jej pracy. Dzięki temu upiększyła już spojrzenia setek klientek, które cały czas wracają na kolejne stylizacje. W dziedzinie przedłużania rzęs Ania jest nieodzownym ekspertem!

Zadowolenie podopiecznych jest dla niej na pierwszym miejscu dlatego przychodząc do Ani możesz liczyć na ciepło i jak najlepszą opiekę około i pozabiegową.

Gabriela Pęska
kosmetolog

Inżynier chemii kosmetycznej oraz przyszły magister kosmetologii. Fascynuje się szeroko pojętą kosmetologią oraz promocją zdrowia.

Wierzy, że te dwie wartości zawsze idą w parze. W pracy ze swoimi podopiecznymi zwraca uwagę na wszystko, co może mieć wpływ na stan skóry - dieta, styl życia, suplementacja,  pielęgnacja domowa oraz gabinetowa.

Uważa, że tylko holistyczne podejście do problemów skórnych może przynieść zadowalające efekty terapeutyczne.

Gabrysia współpracuje z jednym z najbardziej prestiżowych czasopism branżowych LNE, dla którego tworzy artykuły popularno-naukowe oraz merytoryczne materiały video na ich platformę dla profesjonalistów ze świata kosmetologii Cossmeo. Ciągłe samodoskonalenie i rozwój to coś, co sprawia jej ogromną przyjemność!

Edyta Hołdyńska
stylistka paznokci

Doskonałość, perfekcja, schludność - to myślą klientki, widząc prace Edyty! Z zamiłowaniem tworzy każdą kolejną stylizację, zwracając uwagę nawet na najmniejsze szczegóły.

Każdy, kto pozna Edytę docenia jej uśmiech, szczerość oraz spokój, które są niezwykle ważne przy pracy z klientem. W jej rękach możesz czuć się w pełni zaopiekowana.

Edyta nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności w dziedzinie stylizacji paznokci, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach oraz warsztatach.

bottom of page