top of page

REGULAMIN

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz wymienione poniżej zasady.

 2. Wizyty umawiane są telefonicznie pod numerem 512 655 885, przez portal www.booksy.com, bądź oficjalny profil na facebooku/instagramie Aleja Piękna - kosmetologia i makijaż permanentny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 19.00. Poza tymi godzinami kontakt jest możliwy WYŁĄCZNIE przez wiadomość prywatną na facebooku/instagramie.

 3. Godziny otwarcia są jedynie orientacyjne, ze względu na to WSZYSTKIE WIZYTY WYMAGAJĄ WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI. Wizyty sobotnie zarezerwowane są wyłącznie dla stałych klientek i mogą być umawiane wyłącznie osobiście, bądź telefonicznie.

 4. Podczas umawiania się na pierwszą wizytę prosimy o podanie takich danych jak imię, nazwisko i numer telefonu. Dane są nam niezbędne w celu wysłania przypomnienia o wizycie, bądź przełożenia wizyty jeśli będzie to konieczne. Dane nie są dostępne osobom trzecim.

 5. W celu rezerwacji wizyty niezbędne jest uiszczenie opłaty wstępnej w postaci zadatku, którego kwota określona jest konkretnie dla każdego zabiegu następująco: 

  Konsultacja podstawowa z kosmetologiem oraz konsultacja z linergistką - 50 zł
  - Konsultacja rozszerzona z planem pielęgnacyjnym - 60 zł
  Zabiegi pedicure - 30% wartości usługi
  Zabiegi stylizacji brwi z wykluczeniem laminacji brwi - 50% wartości usługi
  - Laminacja brwi, lifting & botox &laminacja rzęs - 30% wartości usługi
  Makijaż permanentny - 200 zł

 6. Zadatek musi zostać wpłacony najpóźniej 48h od momentu zarezerwowania wizyty. Jeśli wpłata nie zostaje uiszczona wizyta zostaje anulowana.

 7. Jeżeli zabieg się odbędzie to jego wartość zostaje pomniejszona o wartość zadatku.

 8. Zadatek należy opłacić przelewem na nasze konto bankowe, osobiście w gabinecie, bądź przy rezerwacji wizyty szybkim przelewem poprzez portal www.booksy.com.

 9. Dane do przelewu dla usług kosmetycznych/kosmetologicznych: Adrianna Sosnowska-Trusiak Usługi Kosmetyczne, Nr rachunku: 23 1020 1332 0000 1502 1247 8683, w tytule: ZADATEK, imię i nazwisko oraz data wizyty.

 10. Dane do przelewu dla usług makijażu permanentnego: F.U.H. Alina Sosnowska "Aleja Piękna", Nr rachunku: 68 1020 1332 0000 1802 1004 4966 w tytule: ZADATEK, imię i nazwisko oraz data wizyty.

 11. W przypadku kiedy wizyta nie może odbyć się z przyczyn niezależnych od klientki, bądź kosmetologa/linergistki, zostaje ustalony nowy termin wizyty lub w przypadku jej anulowania zadatek zostaje zwracany w 100% w formie w jakiej został uiszczony.

 12. W przypadku niestawienia się na wizycie bez wcześniejszego powiadomienia zadatek nie zostaje zwracany.

 13. Wymagamy potwierdzenia umówionej wizyty na 48h przed w formie sms. W razie niepotwierdzenia wizyty, zostaje ona anulowana, a zadatek nie zostaje zwracany.

 14. W przypadku niestawienia się na wizycie bez wcześniejszego uprzedzenia, klient/ka traci możliwość korzystania z usług naszego gabinetu.

 15. W przypadku spóźnienia się klientki dłuższego niż 15 minut kosmetolog ma prawo odmówić wykonania usługi. Zadatek w tym przypadku nie zostaje zwracany.

 16. Klientce przysługuje prawo do jednorazowej zmiany terminu wizyty najpóźniej do 48h przed planowaną wizytą.

 17. Kosmetolog zastrzega sobie prawo do zmiany wysokości zadatku, bądź zniesienia obowiązku wpłacania go w indywidualnych przypadkach.

 18. W przypadku gdy wizyta nie może się odbyć z winy kosmetologa, kosmetolog zobowiązuje się przyjąć klientkę/ka w najbliższym wolnym terminie.

 19. Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić o tym fakcie , ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym.

 20. Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja lub rysunek techniczny i wybierana jest odpowiednia metoda makijażu permanentnego. Rodzaj metody oraz pigmenty wybierane są przez linergistkę i dopasowane do naturalnej urody Klientki. Nie wykonujemy tatuażowych brwi.

 21. Linergistka ma prawo do odmowy wykonania usługi, jeżeli oczekiwania Klientki co do kształtu są niezgodne z klasycznym układem brwi.

 22. Decydując się na zabieg należy zapoznać się z pracami, stylem i techniką linergistki w Salonie.

 23. W przypadku, gdy Klientka nie akceptuje zaproponowanego kształtu, metody i koloru pigmentu oraz decyduje o rezygnacji z pigmentacji podczas wizyty – zaliczka/zadatek nie jest zwracana.

 24. Koszt pierwszego nowego zabiegu makijażu permanentnego brwi to 650 zł , a ust 700 zł. Po upływie 6 do maksymalnie 12 tygodni klientka powinna zgłosić się na konsultację w celu sprawdzenia nasycenia koloru. Jeśli linergistka i klientka zgodnie stwierdzą iż wymagane jest dopigmentowanie to koszt takiego zabiegu wynosi 200 zł i powinien być wykonany maksymalnie do 12 tygodni od pierwszego zabiegu.

 25. Jeśli klientka zaakceptowała rysunek wstępny oraz kształt brwi po wykonaniu pierwszego zabiegu reklamacje dotyczące kształtu brwi nie będą uwzględnianie.

 26. Jeżeli Klientka, która wykonywała zabieg makijażu permanentnego w naszym Salonie po zabiegu dowiaduje się o ciąży i odkłada dopigmentowanie makijażu do okresu po porodzie, i chce wykonać zabieg dopigmentowania do 12 miesięcy od pierwszego zabiegu, to wówczas cena zabiegu to 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego.

 27. Makijaż permanentny zmienia swoją intensywność w kolejnych miesiącach po zabiegu dlatego od 12 do 18 miesiąca od dopigmentowania zaleca się wykonanie odświeżenia makijażu, którego koszt zgodnie z cennikiem to 400 zł. Jeżeli natomiast będzie potrzebna dodatkowa pigmentacja jej koszt wynosi 200 zł. Odświeżenie makijażu po upływie 18 miesięcy od dopigmentowania lub od ostatniego zabiegu makijażu permanentnego to koszt 100% aktualnej ceny lub w wyjątkowych sytuacjach wycena indywidualna. * Każde dodatkowe dopigmentowanie oprócz wymienionych powyżej jest wyceniane indywidualnie.

 28. Naprawy makijażu permanentnego po innych salonach są zawsze wyceniane indywidualnie i zwykle traktowane jako usługa wykonywana od początku.

 29. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.

 30. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po ustaleniu z Klientką innego, dogodnego dla obu stron.

 31. Reklamacje na lifting rzęs przyjmujemy jedynie DO 3 DNI od wykonania stylizacji. Jeśli niepożądany efekt zabiegu jest wynikiem nieprzestrzegania zaleceń pozabiegowych reklamacja nie zostanie uznana.

 32. Nie przyjmujemy reklamacji na zabiegi stylizacji brwi (wszelkie przeciwwskazania i szczegóły dotyczące zabiegu są podawane w trakcie zabiegu).

 33. Promocje nie łączą się, chyba że warunki danej promocji mówią inaczej.

*Odświeżenie po około roku dotyczy głównie makijażu permanentnego brwi, ponieważ
pigment w innych częściach utrzymuje się dłużej w związku z tym np. usta po roku są
wyraźnie zabarwione i nie wymagają odświeżenia. Brwi natomiast znajdują się w strefie T, co
skutkuje szybszym wypłukiwaniem barwnika.

bottom of page