top of page

REGULAMIN

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz wymienione poniżej zasady.

 2. Wizyty umawiane są telefonicznie pod numerem 512 655 885, przez portal www.booksy.com, bądź oficjalny profil na facebooku/instagramie Aleja Piękna - kosmetologia holistyczna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 16:00. Poza tymi godzinami kontakt jest możliwy WYŁĄCZNIE przez wiadomość prywatną na facebooku/instagramie.

 3. Podczas umawiania się na pierwszą wizytę prosimy o podanie takich danych jak imię, nazwisko i numer telefonu. Zapoznaj się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych.  Klauzula informacyjna.

 4. Wymagamy potwierdzenia umówionej wizyty na 48h przed w formie sms. Dodatkowo 24h przed planowaną wizytą kosmetolog wykona telefon w celu ostatecznego jej potwierdzenia. Jeśli termin nie zostanie przez Ciebie potwierdzony ani w formie SMS, ani w formie telefonicznej, wizyta zostanie anulowana.

 5. W przypadku niestawienia się na wizycie bez wcześniejszego uprzedzenia, klient/ka traci możliwość korzystania z usług naszego gabinetu, chyba że kosmetolog zadecyduje inaczej.

 6. W przypadku spóźnienia się klientki dłuższego niż 15 minut kosmetolog ma prawo odmówić wykonania usługi. 

 7. Klientce przysługuje prawo do jednorazowej zmiany terminu wizyty najpóźniej do 48h przed planowaną wizytą.

 8. W przypadku gdy wizyta nie może się odbyć z winy kosmetologa, kosmetolog zobowiązuje się przyjąć klientkę/ka w najbliższym wolnym terminie.

 9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.

 10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po ustaleniu z Klientką innego, dogodnego dla obu stron.

 11. Reklamacje na lifting rzęs, bądź zabiegi stylizacji brwi przyjmujemy jedynie DO 3 DNI od wykonania stylizacji. Jeśli niepożądany efekt zabiegu jest wynikiem nieprzestrzegania zaleceń pozabiegowych reklamacja nie zostanie uznana.

 12. Promocje nie łączą się, chyba że warunki danej promocji mówią inaczej.

bottom of page