Regulamin

 1. Wizyty umawiane są telefonicznie pod numerem 512 655 885, przez portal www.moment.pl, bądź oficjalny profil na facebooku/instagramie Aleja Piękna - kosmetologia i makijaż permanentny w dniach pn,wt,czw w godzinach 10.00 - 19.00, w środy i piątki w godzinach 9.00 - 17.00. Poza tymi godzinami kontakt jest możliwy WYŁĄCZNIE przez wiadomość prywatną na facebooku.

 2. Godziny otwarcia są jedynie orientacyjne, ze względu na to WSZYSTKIE WIZYTY WYMAGAJĄ WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI. Wizyty sobotnie zarezerwowane są wyłącznie dla stałych klientek i mogą być umawiane wyłącznie osobiście, bądź telefonicznie.

 3. Podczas umawiania się na pierwszą wizytę prosimy o podanie takich danych jak imię, nazwisko i numer telefonu. Dane są nam niezbędne w celu wysłania przypomnienia o wizycie, bądź przełożenia wizyty jeśli będzie to konieczne. Dane nie są dostępne osobom trzecim.

 4. Wymagamy potwierdzenia umówionej wizyty na 24h przed w formie sms lub e-mail. W razie niepotwierdzenia wizyty, zostaje ona anulowana.

 5. W przypadku niestawienia się na wizycie bez wcześniejszego uprzedzenia, klient/ka traci możliwość korzystania z usług naszego gabinetu.

 6. W przypadku spóźnienia dłuższego niż 15 minut kosmetolog ma prawo odmówić wykonania usługi.

 7. W przypadku gdy wizyta nie może się odbyć z winy kosmetologa, kosmetolog zobowiązuje się przyjąć klientkę/ka w najbliższym wolnym terminie.

 8. Reklamacje na lifting rzęs przyjmujemy jedynie DO 5 DNI od wykonania stylizacji (reklamacja obejmuje jedynie przeliftingowanie rzęs). 

 9. Nie przyjmujemy reklamacji na zabieg stylizacji brwi (wszelkie przeciwwskazania i szczegóły dotyczące zabiegu są podawane w trakcie zabiegu).

 10. Reklamacje na manicure/pedicure hybrydowy  przyjmujemy w ciągu 5 dni od wykonania stylizacji (reklamacjom podlegają jedynie takie wady jak - odpryski, odklejanie się lakieru od płytki, zmarszczenie się lakieru. Reklamacjom nie podlega zmatowienie lub zarysowanie topu, ścieranie się końcówek, złamanie paznokci naturalnych).

 11. Kosmetolog zobowiązuje się do poprawienia zareklamowanej stylizacji (manicure/pedicure/rzęsy) w przeciągu 5 dni od zgłoszenia reklamacji. Reklamację należy zgłosić osobiście lub poprzez wiadomość prywatną na facebooku, jednocześnie wysyłając fotografię dokumentującą powstałą wadę.

 12. Umawiając się do nas na wizytę akceptujesz powyższy regulamin gabinetu "Aleja Piękna".

 

©2019 by Aleja Piękna. Proudly created with Wix.com