top of page

PIERWSZA WIZYTA

W Alei Piękna nie działamy przypadkowo. Nie cierpimy schematów dlatego do każdego naszego podopiecznego podchodzimy indywidualnie.

W związku z tym Twoją pierwszą wizytą w naszym gabinecie będzie konsultacja umożliwiająca dobranie jak najlepszej terapii dla Twojej skóry.

Konsultacja rozszerzona jest opcją dla każdego, kto chce zadbać nie tylko o swoją skórę, ale także zdrowie i dobre samopoczucie. Skóra jest naszym zwierciadłem. Pokazuje to, co dzieje się wewnątrz organizmu dlatego w trakcie konsultacji usłyszysz pytania nie tylko z zakresu pielęgnacji domowej, ale także Twojej, diety, stylu życia, snu, przyjmowanych leków i suplementów, czy chorób przewlekłych. 

Do 7 dni od konsultacji Twój kosmetolog prześle Tobie mailowo Twój indywidualny plan pielęgnacyjny, który będzie zawierał:

  • proponowaną pielęgnację domową

  • zalecane zabiegi kosmetologiczne

  • wskazówki co do stylu życia

  • sugestie, co do tego jakie badania laboratoryjne warto wykonać aby wykryć przyczynę problemu skórnego lub po prostu ewentualne niedobory witamin, czy minerałów

  • celowaną suplementację

Przy rezerwacji wizyty poprosimy Cię o Twój adres e-mail, na który dostaniesz od nas formularz niezbędny do wypełnienia przed konsultacją.

Czy taka konsultacja jest tylko dla osób z problemami skórnymi? ABSOLUTNIE NIE! Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce o siebie zadbać :)

Konsultacja holistyczna
z rozbudowanym Beauty Planem

039_heller_2022-DNG_DxO_DeepPRIME_edited.jpg

Jest to konsultacja, która jest prostszą alternatywą dla konsultacji holistycznej. Polecamy w przypadku skór zdrowych, niezmieniowych chorobowo i dla wszystkich którzy chcą poznać tajniki prawidłowej pielęgnacji!

Po takiej konsultacji oraz wykonaniu zabiegu otrzymasz Beauty Plan, w którym znajdziesz:

  • proponowane działania gabinetowe dla Twojej skóry

  • zalecaną pielęgnację domową

  • dodatkowe wskazówki jak dbać o skórę w domu

Jeśli w dniu konsultacji wykonany zostaje zabieg, konsultację otrzymujesz od nas w prezencie!

Jeśli po konsultacji umówisz się na zabieg w innym terminie - płatność za konsultację stanowi zadatek na poczet przyszłego zabiegu.

image_6483441 (8).JPG

Konsultacja podstawowa
z Beauty Planem

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY

bottom of page