PIERWSZA WIZYTA

W Alei Piękna nie działamy przypadkowo. Nie cierpimy schematów dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W związku z tym Twoją pierwszą wizytą w naszym gabinecie będzie konsultacja umożliwiająca dobranie jak najlepszej terapii dla Twojej skóry.

Konsultacja rozszerzona jest opcją dla każdego, kto chce zadbać nie tylko o swoją skórę, ale także zdrowie i dobre samopoczucie. Skóra jest naszym zwierciadłem. Pokazuje to, co dzieje się wewnątrz organizmu dlatego w trakcie konsultacji usłyszysz pytania nie tylko z zakresu pielęgnacji domowej, ale także Twojej, diety, stylu życia, snu, przyjmowanych leków i suplementów, czy chorób przewlekłych. 

Na następnej wizycie Twój kosmetolog wręczy Ci Twój indywidualny plan pielęgnacyjny, który będzie zawierał:

  • proponowaną pielęgnację domową

  • zalecane zabiegi kosmetologiczne

  • wskazówki co do stylu życia

  • sugestie, co do tego jakie badania laboratoryjne warto wykonać aby wykryć przyczynę problemu skórnego lub po prostu ewentualne niedobory witamin, czy minerałów

  • celowaną suplementację

Przy rezerwacji wizyty poprosimy Cię o Twój adres e-mail, na który dostaniesz od nas formularz niezbędny do wypełnienia przed konsultacją.

Czy taka konsultacja jest tylko dla osób z problemami skórnymi? ABSOLUTNIE NIE! Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce o siebie zadbać :)

Konsultacja rozszerzona
z planem pielęgnacyjnym

039_heller_2022-DNG_DxO_DeepPRIME_edited.jpg

Jest to opcja dla osób, które nie są zainteresowane dłuższą współpracą, a chcą jedynie zapewnić sobie chwilę relaksu, odświeżyć swoją skórę przed wielkim wyjściem, czy uzyskać wskazówki co do pielęgnacji domowej.

Pamiętaj, że od nas nie wychodzisz z pustymi rękoma! Po takiej wizycie otrzymasz od kosmetologa Receptę Pięknej Skóry, która zawierać będzie proponowaną pielęgnację domową oraz dodatkowe wskazówki pielęgnacyjne, dzięki którym będziesz wiedział/ła  jak dbać o swoją skórę na co dzień.

Jest to opcja obowiązująca przed Twoim pierwszym zabiegiem bankietowym w naszym gabinecie. Może stanowić także samodzielną wizytę.

image_6483441 (8).JPG

Konsultacja podstawowa

Konsultacja z linergistką jest niezbędna przed wykonaniem makijażu permanentnego. Konieczne jest wykluczenie wszelkich przeciwwskazań, poznanie Twoich preferencji oraz oczekiwań co do efektu końcowego.

Takie spotkanie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, które bardzo często pojawiają się przed wykonaniem makijażu permanentnego :)

Konsultacja z linergistką

092_heller_2022-DNG_DxO_DeepPRIME.jpg